Małgosia Wysocka-Kibart

O Papierowych Snach

Idea Papierowe Sny powstała w roku 2018 r. Inspiracją stały się zmiany zachodzące w środowisku naturalnym a także wpływ technologii na nasze odczuwanie, odbiór rzeczywistości i budowanie więzi z drugim człowiekiem.

Pragniemy tworzyć sztukę przystępną, szczerą w przekazie i jednocześnie pozbawioną nachalnych czy drastycznych środków obrazowania. To niekończący się ciąg interpretacji. To próba obudzenia drzemiących w nas pokładów wrażliwości i empatii. To również zaproszenie do kontemplacji natury, zanurzenia się w ciszę, poszukiwania korzeni własnego ja i tego co najistotniejsze w życiu..

O technice druku

Wszystkie prace drukowane są w technice Fine Art Print na papierze graficznym o 100% zawartości bawełny. Wydruki wykonywane są przy użyciu najlepszej jakości materiałów, a ich trwałość zazwyczaj przewyższa trwałość oryginalnych prac malarskich. Żywotność barw określana jest średnio na 150 do 200 lat. Wydruki Fine Art wykonywane są wyłącznie specjalnymi pigmentami drukarskimi na dedykowanych papierach nie zawierających substancji wybielających. Zarówno pigmenty jak i podkłady posiadają gwarancję trwałości artystycznej.

Porozmawiajmy

Masz pytania, propozycję współpracy lub po prostu chcesz się przywitać? Napisz do nas lub zadzwoń.

email: studio@papierowesny.pl
mobile: +48 509 131 300

Chciałbyś być na bieżąco i zobaczyć wszystkie nasze prace, nawet te zapomniane szkice skrywane w starych szufladach?
Dołącz do Nas na: Instagramfacebook.

Masz pytania? Napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Papierowe Sny w celu odpowiedzi na powyższe pytanie.